claudiorpr

claudiorpr
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2015
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50% 50 First Dates (2004) - Rated 27 Nov 2015
77% The Da Vinci Code (2006) - Rated 27 Nov 2015
6% Daredevil (2003) - Rated 27 Nov 2015
50% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 27 Nov 2015
6% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 27 Nov 2015
77% The Fighter (2010) - Rated 27 Nov 2015
77% Let the Right One In (2008) - Rated 27 Nov 2015
91% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 27 Nov 2015
91% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Nov 2015
77% Thor (2011) - Rated 27 Nov 2015