We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
clawrai

Film Freak - 668 Film Ratings

Member Since: May 22, 2021

Location: Denizli, Turkey

Age: 18

more Recent Ratings
84 81% Days of Heaven (1978) - Jul 26, 2021
76 63% Kiki's Delivery Service (1989) - Jul 25, 2021
92 89% Hiroshima mon amour (1959) - Jul 25, 2021
50 25% Black Widow (2021) - Jul 21, 2021
75 59% Annihilation (2018) - Jul 21, 2021
65 42% Permanent Vacation (1980) - Jul 21, 2021
75 59% Funny Games (1997) - Jul 21, 2021
85 82% Night and Fog (1956) - Jul 21, 2021
69 48% The Human Voice (2020) - Jul 21, 2021
75 59% Fantastic Planet (1973) - Jul 21, 2021