claygirl

claygirl
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 80% A Few Good Men (1992) - Rated 14 Sep 2008
82 36% City of Angels (1998) - Rated 14 Sep 2008
78 28% Hairspray (2007) - Rated 14 Sep 2008
90 67% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Sep 2008
88 54% Deja Vu (2006) - Rated 14 Sep 2008
98 93% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Sep 2008
90 67% Toy Story (1995) - Rated 14 Sep 2008
95 86% Good Will Hunting (1997) - Rated 14 Sep 2008
100 97% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 14 Sep 2008
65 10% Notting Hill (1999) - Rated 14 Sep 2008