CLCotter

clcotter
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2015
Location: USA

more Recent Ratings

Check out CLCotter's...

85 89% Sully (2016) - Rated 21 Oct 2016
70 27% Queen of Katwe (2016) - Rated 21 Oct 2016
85 89% The Big Short (2015) - Rated 01 Jan 2016
70 27% Iron Man (2008) - Rated 07 Dec 2015
85 89% The Witches of Eastwick (1987) - Rated 07 Dec 2015
70 27% Spirited Away (2001) - Rated 07 Dec 2015
80 70% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 07 Dec 2015
75 52% Men in Black (1997) - Rated 07 Dec 2015
70 27% Crash (2005) - Rated 07 Dec 2015
75 52% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 07 Dec 2015