clearhaze

clearhaze
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% American Gangster (2007) - Rated 18 Jun 2014
85 83% Saw (2004) - Rated 18 Jun 2014
70 33% Van Helsing (2004) - Rated 18 Jun 2014
70 33% Mulan (1998) - Rated 18 Jun 2014
75 50% Troy (2004) - Rated 18 Jun 2014
70 33% The Ringer (2005) - Rated 18 Jun 2014
65 20% Eurotrip (2004) - Rated 18 Jun 2014
75 50% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 18 Jun 2014
80 68% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 18 Jun 2014
85 83% Office Space (1999) - Rated 18 Jun 2014