Clevermuldoo

clevermuldoo
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a college student.

more Recent Ratings

89 58% Three Kings (1999) - Rated 04 Aug 2014
50 13% Child's Play 3 (1991) - Rated 04 Aug 2014
81 29% Child's Play 2 (1990) - Rated 04 Aug 2014
90 67% The Grey (2012) - Rated 04 Aug 2014
90 67% Miami Connection (1988) - Rated 04 Aug 2014
84 35% The Croods (2013) - Rated 04 Aug 2014
85 43% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 04 Aug 2014
84 35% Wishmaster (1997) - Rated 04 Aug 2014
84 35% Mud (2013) - Rated 04 Aug 2014
90 67% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 04 Aug 2014