clifford

clifford
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2012
Location: Vienna, Vienna, Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 39% Back to the Future Part II (1989) - Rated 10 Sep 2013
95 60% Burn After Reading (2008) - Rated 10 Sep 2013
100 84% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 07 Dec 2012
100 84% The Matrix (1999) - Rated 10 Jun 2012
85 22% The Avengers (2012) - Rated 10 Jun 2012
100 84% Sleepy Hollow (1999) - Rated 16 Apr 2012
100 84% The Butterfly Effect (2004) - Rated 16 Apr 2012
85 22% Cargo (2009) - Rated 16 Apr 2012
90 39% There's Something About Mary (1998) - Rated 16 Apr 2012
95 60% Taken (2008) - Rated 16 Apr 2012