clodw001

clodw001
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 32% Tell No One (2006) - Rated 07 Apr 2018
90 67% Moon (2009) - Rated 02 Jul 2017
80 32% Her (2013) - Rated 02 Jul 2017
100 91% Oldboy (2003) - Rated 02 Jul 2017
90 67% Turtles Can Fly (2004) - Rated 02 Jul 2017
90 67% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Jul 2017
80 32% Thief (1981) - Rated 02 Jul 2017
100 91% Samsara (2011) - Rated 02 Jul 2017
80 32% Up in the Air (2009) - Rated 02 Jul 2017
80 32% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 02 Jul 2017