cloudweaver

cloudweaver
Movie Buff - 294 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 98% The Red Turtle (2016) - Rated 05 Nov 2017
88 88% Modern Times (1936) - Rated 18 Nov 2016
78 46% Solaris (1972) - Rated 18 Nov 2016
84 76% Arrival (2016) - Rated 18 Nov 2016
84 76% Whiplash (2014) - Rated 18 Nov 2016
73 28% Van Helsing (2004) - Rated 07 Nov 2016
72 25% Precious (2009) - Rated 07 Nov 2016
88 88% Black-Adder II (1986) - Rated 07 Nov 2016
81 63% Tangled (2010) - Rated 07 Nov 2016
68 17% Being There (1979) - Rated 02 Nov 2016