clover

clover
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2015
Age: 26
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: I like horror, drama, and drugs.

more Recent Ratings

90 Howl's Moving Castle (2004) - Rated 07 Jul 2015
98 The Goonies (1985) - Rated 07 Jul 2015
100 The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 07 Jul 2015
100 The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 07 Jul 2015
100 Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Jul 2015
80 I Am Legend (2007) - Rated 07 Jul 2015
100 The Silence of the Lambs (1991) - Rated 07 Jul 2015
80 Final Destination 3 (2006) - Rated 07 Jul 2015
100 The Devil's Rejects (2005) - Rated 07 Jul 2015
100 House of 1000 Corpses (2003) - Rated 07 Jul 2015