Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
clowngirl

Cinema Addict - 1753 Film Ratings

Member Since: Oct 30, 2010

Location: Croatia

Age: 27

Gender: Female

more Recent Ratings
71 60% India Song (1975) - Apr 07, 2020
81 82% Crash (1996) - Mar 31, 2020
68 55% My Neighbor Totoro (1988) - Mar 23, 2020
85 90% Spirited Away (2001) - Mar 21, 2020
76 70% Snowpiercer (2014) - Mar 13, 2020
57 34% Knife+Heart (2018) - Mar 12, 2020
71 60% Deep End (1970) - Mar 12, 2020
60 39% Sangre (2005) - Feb 21, 2020
78 76% Winter Silence (2008) - Feb 21, 2020
61 42% Bait (2019) - Feb 21, 2020