cluderay

cluderay
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 24 Jan 2016
75 38% The Imitation Game (2014) - Rated 24 Jan 2016
85 66% Ocean's Eleven (2001) - Rated 24 Jan 2016
85 66% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Jan 2016
80 53% Misery (1990) - Rated 24 Jan 2016
90 85% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 24 Jan 2016
90 85% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 24 Jan 2016
40 12% Thor (2011) - Rated 24 Jan 2016
90 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 24 Jan 2016
90 85% Avatar (2009) - Rated 24 Jan 2016