clwndog

clwndog
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

47 11% Avatar (2009) - Rated 19 Aug 2018
66 83% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Aug 2018
32 2% The Karate Kid (2010) - Rated 19 Aug 2018
62 63% I Saw the Devil (2010) - Rated 19 Aug 2018
59 47% Enter the Void (2010) - Rated 19 Aug 2018
57 39% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 19 Aug 2018
47 11% Megamind (2010) - Rated 19 Aug 2018
66 83% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 19 Aug 2018
59 47% Blue Valentine (2010) - Rated 19 Aug 2018
53 23% 127 Hours (2010) - Rated 19 Aug 2018