cmkrc

cmkrc
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 21% Moneyball (2011) - Rated 22 May 2019
95 71% The Matrix (1999) - Rated 22 May 2019
83 21% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 14 May 2019
75 1% Spider-Man 3 (2007) - Rated 13 May 2019
85 34% Spider-Man 2 (2004) - Rated 13 May 2019
85 34% The Revenant (2015) - Rated 09 May 2019
85 34% Spider-Man (2002) - Rated 05 May 2019
80 10% Blue Valentine (2010) - Rated 25 Feb 2019
90 56% Ayla (2017) - Rated 14 Feb 2019
88 45% Dexter (2006) - Rated 10 Feb 2019