cmoffett8

cmoffett8
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: Washington, DC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 7% Exorcist: The Beginning (2004) - Rated 17 Oct 2007
60 26% The Last Samurai (2003) - Rated 17 Oct 2007
85 94% For a Few Dollars More (1965) - Rated 17 Oct 2007
80 81% Das Boot (1981) - Rated 17 Oct 2007
73 55% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 17 Oct 2007
70 42% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 17 Oct 2007
75 63% Goodfellas (1990) - Rated 17 Oct 2007
78 71% All the President's Men (1976) - Rated 17 Oct 2007
80 81% The English Patient (1996) - Rated 17 Oct 2007
10 2% Armageddon (1998) - Rated 17 Oct 2007