Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cmrino76

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Dec 29, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out cmrino76's...
86 57% Logan (2017) - Dec 29, 2019
79 23% True Grit (2010) - Dec 29, 2019
10 1% Snowpiercer (2014) - Dec 29, 2019
83 46% Pacific Rim (2013) - Dec 29, 2019
67 6% World War Z (2013) - Dec 29, 2019
84 53% Dunkirk (2017) - Dec 29, 2019
95 89% Mad Max: Fury Road (2015) - Dec 29, 2019
92 75% John Wick (2014) - Dec 29, 2019
80 31% The Martian (2015) - Dec 29, 2019
73 14% The Hunger Games (2012) - Dec 29, 2019