cmycube

cmycube
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2018
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Luv smart stories.

more Recent Ratings

70 8% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 02 Jan 2018
80 30% The Rock (1996) - Rated 02 Jan 2018
75 19% Criminal (2016) - Rated 02 Jan 2018
90 63% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 02 Jan 2018
1% The Conjuring (2013) - Rated 02 Jan 2018
85 40% Atonement (2007) - Rated 02 Jan 2018
90 63% Gravity (2013) - Rated 02 Jan 2018
75 19% The Martian (2015) - Rated 02 Jan 2018
75 19% Now You See Me (2013) - Rated 02 Jan 2018
70 8% Arrival (2016) - Rated 02 Jan 2018