cn87

cn87
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% Harakiri (1962) - Rated 12 Jun 2016
80 30% With a Friend Like Harry (2000) - Rated 12 Jun 2016
78 24% Tell No One (2006) - Rated 12 Jun 2016
100 78% The Third Man (1949) - Rated 12 Jun 2016
100 78% Double Indemnity (1944) - Rated 12 Jun 2016
100 78% The Apartment (1960) - Rated 12 Jun 2016
100 78% Buffalo '66 (1998) - Rated 12 Jun 2016
100 78% High Noon (1952) - Rated 12 Jun 2016
100 78% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 12 Jun 2016
100 78% The Quiet Man (1952) - Rated 12 Jun 2016