cneal1990

cneal1990
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2024
Location: Lexington, KY, USA

more Recent Ratings

Check out cneal1990's...

63 20% Scary Movie 2 (2001) - Rated 07 Apr 2024
90 83% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 07 Apr 2024
94 95% Avengers: Endgame (2019) - Rated 07 Apr 2024
62 12% Aquaman (2018) - Rated 07 Apr 2024
86 62% Joe Dirt (2001) - Rated 07 Apr 2024
90 83% Logan (2017) - Rated 07 Apr 2024
89 70% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 07 Apr 2024
83 54% Black Panther (2018) - Rated 07 Apr 2024
78 45% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 07 Apr 2024
71 37% The Incredibles (2004) - Rated 07 Apr 2024