Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cnmstfdgn

Flick Fan - 75 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out cnmstfdgn's...
81 77% A Clockwork Orange (1971) - Feb 11, 2019
68 38% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Feb 11, 2019
90 92% Million Dollar Baby (2004) - Feb 11, 2019
65 29% Rambo: First Blood Part II (1985) - Feb 11, 2019
64 26% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Feb 11, 2019
73 54% 28 Weeks Later... (2007) - Feb 11, 2019
67 34% Kingdom of Heaven (2005) - Feb 11, 2019
79 73% Inglourious Basterds (2009) - Feb 11, 2019
80 75% Jumanji (1995) - Feb 11, 2019
90 92% The Gods Must Be Crazy (1980) - Feb 11, 2019