cnseref

cnseref
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Training Day (2001) - Rated 02 Feb 2020
86 81% The Equalizer (2014) - Rated 02 Feb 2020
85 67% Southpaw (2015) - Rated 02 Feb 2020
83 53% The Equalizer 2 (2018) - Rated 02 Feb 2020
85 67% The Other Guys (2010) - Rated 02 Feb 2020
79 18% The Campaign (2012) - Rated 02 Feb 2020
82 49% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 02 Feb 2020
82 49% The Big Short (2015) - Rated 02 Feb 2020
85 67% Silence (2016) - Rated 02 Feb 2020
83 53% The Irishman (2019) - Rated 02 Feb 2020