cnucup

cnucup
Movie Buff - 262 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Winter Light (1963) - Rated 17 Jun 2018
80 87% Dunkirk (2017) - Rated 17 Jun 2018
55 3% The Amityville Horror (1979) - Rated 23 Dec 2016
60 10% Lights Out (2016) - Rated 23 Dec 2016
80 87% Black Swan (2010) - Rated 23 Dec 2016
65 22% The Conjuring 2 (2016) - Rated 23 Dec 2016
65 22% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 14 May 2016
70 41% Brazil (1985) - Rated 14 May 2016
75 69% Any Given Sunday (1999) - Rated 14 May 2016
60 10% High Fidelity (2000) - Rated 14 May 2016