cnvr

cnvr
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 93% Life Is Beautiful (1997) - Rated 25 May 2014
100 97% Devlet Kusu (1980) - Rated 25 May 2014
90 71% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 05 Oct 2013
88 61% For a Few Dollars More (1965) - Rated 02 Oct 2013
78 28% Nosferatu the Vampyre (1979) - Rated 10 Aug 2013
100 97% Zübük (1980) - Rated 23 Jun 2013
80 42% The Mask (1994) - Rated 24 Feb 2013
80 42% A Bug's Life (1998) - Rated 24 Feb 2013
90 71% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 24 Feb 2013
95 86% The Godfather (1972) - Rated 24 Feb 2013