coas146

coas146
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 98% Holocaust (1978) - Rated 13 Sep 2010
70 93% Mulholland Drive (1999) - Rated 13 Sep 2010
55 51% Anlat Istanbul (2005) - Rated 13 Sep 2010
60 70% Kabadayi (2007) - Rated 13 Sep 2010
50 25% Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (2006) - Rated 13 Sep 2010
50 25% Organize İşler (2005) - Rated 13 Sep 2010
50 25% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 13 Sep 2010
50 25% Leatherheads (2008) - Rated 13 Sep 2010
55 51% Romance & Cigarettes (2005) - Rated 13 Sep 2010
55 51% Copying Beethoven (2006) - Rated 13 Sep 2010