cocozarhi

cocozarhi
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2013
Location: Santiago, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 67% Manchester by the Sea (2016) - Rated 19 Mar 2017
60 45% Looper (2012) - Rated 16 Sep 2016
65 57% Deadpool (2016) - Rated 16 Sep 2016
45 27% The Witch (2016) - Rated 16 Sep 2016
85 91% Stranger Things (2016) - Rated 16 Sep 2016
65 57% Frozen (2013) - Rated 16 Sep 2016
85 91% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Sep 2016
30 11% Burnt (2015) - Rated 26 Mar 2016
65 57% Spotlight (2015) - Rated 26 Mar 2016
30 11% The Revenant (2015) - Rated 26 Mar 2016