cohle

cohle
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2014
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 17% Inside Job (2010) - Rated 27 Mar 2017
91 88% The Animatrix (2003) - Rated 21 Feb 2017
89 70% Boyhood (2014) - Rated 21 Feb 2017
66 2% Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014) - Rated 21 Feb 2017
77 8% iBoy (2017) - Rated 21 Feb 2017
79 14% Split (2017) - Rated 21 Feb 2017
73 4% Kötü Kedi Şerafettin (2016) - Rated 21 Feb 2017
84 34% I Origins (2014) - Rated 21 Feb 2017
82 22% Gattaca (1997) - Rated 21 Feb 2017
90 79% Pleasantville (1998) - Rated 21 Feb 2017