CokeLizard

cokelizard
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 38% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 27 Mar 2022
88 38% Ghost in the Shell (1995) - Rated 27 Mar 2022
65 2% Code Geass (2006) - Rated 27 Mar 2022
80 23% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 27 Mar 2022
80 23% Avengers: Endgame (2019) - Rated 27 Mar 2022
88 38% Lucy (2014) - Rated 27 Mar 2022
89 50% Serial Experiments: Lain (1998) - Rated 27 Mar 2022
90 55% Steins;Gate (2011) - Rated 27 Mar 2022
95 64% Watchmen (2009) - Rated 27 Mar 2022
99 88% Mahou Shoujo Madoka Magica (2011) - Rated 27 Mar 2022