coldman4

coldman4
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 94% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Jan 2020
90 78% All the President's Men (1976) - Rated 19 Jan 2020
80 33% The Breakfast Club (1985) - Rated 19 Jan 2020
86 60% Blades of Glory (2007) - Rated 19 Jan 2020
93 94% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 19 Jan 2020
91 86% Memento (2001) - Rated 19 Jan 2020
82 41% Tropic Thunder (2008) - Rated 19 Jan 2020
75 26% Ant-Man (2015) - Rated 19 Jan 2020
80 33% Hollow Man (2000) - Rated 19 Jan 2020
88 67% Back to the Future (1985) - Rated 19 Jan 2020