ColdWind
Bio: I\'m a dad, a husband and a data and analytics manager.
Recent Ratings
Check out ColdWind's...
80 81% | Evil Dead II (1987) - Rated 30 Mar 2019 |
75 73% | The Full Monty (1997) - Rated 30 Mar 2019 |
60 39% | Atonement (2007) - Rated 30 Mar 2019 |
70 62% | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 30 Mar 2019 |
60 39% | The Blues Brothers (1980) - Rated 30 Mar 2019 |
80 81% | The Meaning of Life (1983) - Rated 30 Mar 2019 |
50 20% | eXistenZ (1999) - Rated 30 Mar 2019 |
60 39% | Now You See Me (2013) - Rated 30 Mar 2019 |
70 62% | The Others (2001) - Rated 30 Mar 2019 |
80 81% | X2: X-Men United (2003) - Rated 30 Mar 2019 |