colegert

colegert
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 11 May 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 78% American Utopia (2020) - Rated 13 May 2022
92 90% Annihilation (2018) - Rated 13 May 2022
18 0% The Room (2003) - Rated 13 May 2022
70 28% Over the Moon (2020) - Rated 13 May 2022
69 25% Mutiny on the Bounty (1935) - Rated 13 May 2022
86 78% C'mon C'mon (2021) - Rated 13 May 2022
85 70% Django Unchained (2012) - Rated 13 May 2022
64 10% The Lego Movie 2: The Second Part (2019) - Rated 13 May 2022
100 97% The Godfather (1972) - Rated 13 May 2022
86 78% Mass (2021) - Rated 13 May 2022