colematthew

colematthew
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2021
Location: Kansas City, Missouri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Miss Congeniality (2000) - Rated 03 Jan 2023
90 80% The Reader (2008) - Rated 16 Dec 2021
71 23% Paterson (2016) - Rated 14 Dec 2021
65 12% Manchester by the Sea (2016) - Rated 14 Dec 2021
75 33% Call Me by Your Name (2017) - Rated 13 Dec 2021
85 58% Coco (2017) - Rated 13 Dec 2021
100 98% Gone Girl (2014) - Rated 13 Dec 2021
80 42% The Shining (1980) - Rated 13 Dec 2021
89 71% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 13 Dec 2021
55 8% Life in a Year (2018) - Rated 13 Dec 2021