colew

colew
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2014
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% The Shop Around the Corner (1940) - Rated 17 Apr 2014
85 34% Drive (2011) - Rated 17 Apr 2014
90 61% My Man Godfrey (1936) - Rated 17 Apr 2014
95 82% 12 Angry Men (1957) - Rated 17 Apr 2014
85 34% The Devil's Backbone (2001) - Rated 17 Apr 2014
90 61% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 17 Apr 2014
90 61% Reservoir Dogs (1992) - Rated 17 Apr 2014
75 11% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 17 Apr 2014
90 61% L'Enfant (2005) - Rated 17 Apr 2014
90 61% Dogtooth (2009) - Rated 17 Apr 2014