colin1718

colin1718
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2013
Location: San Diego, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Goodfellas (1990) - Rated 17 Mar 2013
10 3% Identity Thief (2013) - Rated 17 Mar 2013
95 90% 25th Hour (2002) - Rated 28 Feb 2013
70 9% Brink! (1998) - Rated 27 Feb 2013
80 24% National Treasure (2004) - Rated 27 Feb 2013
80 24% Limitless (2011) - Rated 27 Feb 2013
95 90% Se7en (1995) - Rated 27 Feb 2013
85 41% The Game (1997) - Rated 27 Feb 2013
95 90% Fight Club (1999) - Rated 27 Feb 2013
90 67% The Social Network (2010) - Rated 27 Feb 2013