colinrobbie

colinrobbie
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 42% Red Eye (2005) - Rated 18 Mar 2017
76 12% Manchester by the Sea (2016) - Rated 13 Mar 2017
86 70% Don't Breathe (2016) - Rated 05 Mar 2017
86 70% Eye in the Sky (2015) - Rated 28 Feb 2017
86 70% Fury (2014) - Rated 28 Feb 2017
84 42% Deepwater Horizon (2016) - Rated 26 Feb 2017
87 83% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 19 Feb 2017
83 29% Patriots Day (2016) - Rated 19 Feb 2017
87 83% The Green Mile (1999) - Rated 18 Feb 2017
88 90% Jersey Boys (2014) - Rated 18 Feb 2017