colleenlyn

colleenlyn
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a nurse. Before that I was a lawyer.

more Recent Ratings

85 22% Green Book (2018) - Rated 04 Feb 2019
90 50% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 04 Feb 2019
90 50% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 04 Feb 2019
90 50% Pitch Perfect (2012) - Rated 04 Feb 2019
80 13% Mamma Mia! Here We Go Again (2018) - Rated 04 Feb 2019
100 86% Mamma Mia! (2008) - Rated 04 Feb 2019
90 50% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 04 Feb 2019
100 86% Under the Tuscan Sun (2003) - Rated 04 Feb 2019
100 86% The Help (2011) - Rated 04 Feb 2019
90 50% Captain Phillips (2013) - Rated 04 Feb 2019