collegemeow

collegemeow
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 10% The Matrix (1999) - Rated 05 Jan 2013
55 47% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 05 Jan 2013
50 35% Star Trek (2009) - Rated 05 Jan 2013
60 57% Saving Private Ryan (1998) - Rated 05 Jan 2013
70 75% Tropic Thunder (2008) - Rated 05 Jan 2013
30 5% Planet of the Apes (2001) - Rated 05 Jan 2013
40 17% Wild Wild West (1999) - Rated 05 Jan 2013
35 10% X-Men (2000) - Rated 05 Jan 2013
30 5% Inspector Gadget (1999) - Rated 05 Jan 2013
30 5% Drive (2011) - Rated 05 Jan 2013