Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
comepelicula

Cinema Addict - 1723 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2012

Location: Santiago, Chile

Age: 36

more Recent Ratings
60 51% We're the Millers (2013) - May 12, 2021
50 35% Along Came Polly (2004) - May 10, 2021
"An assemble of sketches that barely holds together with a resemblance of a plot, nevertheless it is a worth watching film for when you want something really light, it is entertaining and has some very funny moments"
60 51% Stowaway (2021) - May 03, 2021
70 70% Everest (2015) - Apr 29, 2021
20 4% Fury (2014) - Apr 28, 2021
50 35% The Mole Agent (2020) - Apr 27, 2021
60 51% Judas and the Black Messiah (2021) - Apr 27, 2021
40 22% Radioactive (2019) - Apr 19, 2021
70 70% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Apr 05, 2021
30 11% Moxie (2021) - Apr 05, 2021