comicmonkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out comicmonkey's...
85 66% | Beetlejuice (1988) - Rated 27 Feb 2019 |
80 41% | Batman (1989) - Rated 27 Feb 2019 |
90 84% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 27 Feb 2019 |
85 66% | Batman Returns (1992) - Rated 27 Feb 2019 |
90 84% | The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Feb 2019 |
80 41% | Sleepy Hollow (1999) - Rated 27 Feb 2019 |
95 94% | Big Fish (2003) - Rated 27 Feb 2019 |
80 41% | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 27 Feb 2019 |
85 66% | Corpse Bride (2005) - Rated 27 Feb 2019 |
80 41% | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Rated 27 Feb 2019 |