comradehls

comradehls
Film Freak - 714 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% RocknRolla (2008) - Rated 13 Aug 2015
88 80% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 Aug 2015
80 58% Mystic River (2003) - Rated 13 Aug 2015
86 76% Nightcrawler (2014) - Rated 13 Aug 2015
60 20% The Hangover Part II (2011) - Rated 13 Aug 2015
80 58% Three Colors: White (1994) - Rated 13 Aug 2015
70 36% Pay It Forward (2000) - Rated 13 Aug 2015
50 11% Cloud Atlas (2012) - Rated 13 Aug 2015
60 20% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 13 Aug 2015
60 20% The Good Son (1993) - Rated 13 Aug 2015