Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
conancookies

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out conancookies's...
70 22% Lawrence of Arabia (1962) - Apr 28, 2018
95 74% Paths of Glory (1957) - Apr 28, 2018
100 92% It's Such a Beautiful Day (2012) - Apr 28, 2018
10 0% Suicide Squad (2016) - Apr 28, 2018
75 28% Fantastic Planet (1973) - Apr 28, 2018
85 53% Black Swan (2010) - Apr 28, 2018
100 92% Mother! (2017) - Apr 28, 2018
95 74% Birdman (2014) - Apr 28, 2018
55 13% Solaris (1972) - Apr 28, 2018
45 9% Ivan's Childhood (1962) - Apr 28, 2018