confusedjohn

confusedjohn
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 May 2021
Location: NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 30% Citizen Kane (1941) - Rated 18 May 2021
10% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 18 May 2021
100 85% Coraline (2009) - Rated 18 May 2021
98 65% Game of Thrones (2011) - Rated 18 May 2021
10% Hot Fuzz (2007) - Rated 18 May 2021
100 85% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 18 May 2021
10 30% Rocky (1976) - Rated 18 May 2021
85 55% Ponyo (2008) - Rated 18 May 2021
60 45% Pocahontas (1995) - Rated 18 May 2021
100 85% The Jungle Book (1967) - Rated 18 May 2021