congman

congman
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 40% The Princess Bride (1987) - Rated 28 Mar 2017
85 19% Logan (2017) - Rated 28 Mar 2017
89 50% Minority Report (2002) - Rated 12 Apr 2011
90 54% Back to the Future (1985) - Rated 12 Apr 2011
86 33% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 12 Apr 2011
96 83% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Apr 2011
96 83% The Matrix (1999) - Rated 12 Apr 2011
92 64% Spider-Man (2002) - Rated 12 Apr 2011
99 97% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Apr 2011
96 83% Watchmen (2009) - Rated 12 Apr 2011