conjuroglou

conjuroglou
Film Freak - 659 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 44% Oldboy (2003) - Rated 28 Mar 2024
95 97% The Godfather: Part II (1974) - Rated 15 Mar 2024
80 84% After Hours (1985) - Rated 19 Feb 2024
70 57% The Killer (2023) - Rated 16 Feb 2024
20 8% White House Down (2013) - Rated 09 Feb 2024
10 4% Gods of Egypt (2016) - Rated 06 Feb 2024
70 57% Juliet, Naked (2018) - Rated 01 Feb 2024
70 57% Saw (2003) - Rated 01 Feb 2024
80 84% Dream Scenario (2023) - Rated 01 Feb 2024
75 72% Spring (2014) - Rated 01 Feb 2024