connorjpa

connorjpa
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 96% Werckmeister Harmonies (2000) - Rated 21 Apr 2016
88 50% Boyhood (2014) - Rated 21 Apr 2016
85 41% Frank (2014) - Rated 21 Apr 2016
88 50% Birdman (2014) - Rated 21 Apr 2016
86 45% Room (2015) - Rated 21 Apr 2016
84 35% The Witch (2016) - Rated 21 Apr 2016
93 85% Vampyr (1932) - Rated 17 Apr 2016
92 81% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Apr 2016
95 91% There Will Be Blood (2007) - Rated 17 Apr 2016
95 91% Her (2013) - Rated 17 Apr 2016