continuum

continuum
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 09 May 2014
87 77% Life Is Beautiful (1997) - Rated 09 May 2014
90 85% Airplane II: The Sequel (1982) - Rated 09 May 2014
100 97% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 09 May 2014
80 68% A Clockwork Orange (1971) - Rated 09 May 2014
50 35% Speed (1994) - Rated 09 May 2014
50 35% Hellraiser (1987) - Rated 09 May 2014
60 43% Minority Report (2002) - Rated 09 May 2014
90 85% Gran Torino (2008) - Rated 09 May 2014
34 24% Snatch (2000) - Rated 09 May 2014