Cool_Dude100

cooldude100
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 30% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Pretty mediocre."
65 57% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
"Okay. Most of it's boring, except for the famous scenes."
60 30% Head of State (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Decent. A few funny jokes."
65 57% Scarface (1983) - Rated 14 Aug 2007
"Okay."
60 30% Soldier (1998) - Rated 14 Aug 2007
"Not too good."
60 30% Anger Management (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Eh."
55 9% Shanghai Knights (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Sucked."
80 90% Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Kicked ass."
65 57% Dr. No (1962) - Rated 14 Aug 2007
"Kinda boring."
60 30% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Boring."