coolnicemike

coolnicemike
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Children of Men (2006) - Rated 31 Oct 2013
90 85% Pacific Rim (2013) - Rated 31 Oct 2013
60 18% Man of Steel (2013) - Rated 31 Oct 2013
40 8% The Conjuring (2013) - Rated 31 Oct 2013
95 93% Mulholland Drive (1999) - Rated 11 Sep 2013
85 74% The Game (1997) - Rated 11 Sep 2013
80 57% Caché (2005) - Rated 11 Sep 2013
50 12% Unknown (2011) - Rated 11 Sep 2013
40 8% World War Z (2013) - Rated 11 Sep 2013
75 40% Broken (2012) - Rated 09 Aug 2013