corndog71

corndog71
Film Freak - 752 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 25% Sherlock Holmes (2009) - Rated 05 Feb 2014
80 72% Bridesmaids (2011) - Rated 31 Jan 2014
80 72% Eddie Murphy Delirious (1983) - Rated 26 Jan 2014
80 72% White Christmas (1954) - Rated 24 Jan 2014
30 21% The Ringer (2005) - Rated 24 Jan 2014
50 32% Look Who's Talking (1989) - Rated 24 Jan 2014
65 48% Black Sheep (2006) - Rated 24 Jan 2014
5% Jennifer's Body (2009) - Rated 24 Jan 2014
20 17% Critters (1986) - Rated 24 Jan 2014
50 32% Free Willy (1993) - Rated 24 Jan 2014