corruptoid

corruptoid
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 21% Blade: Trinity (2004) - Rated 09 Sep 2015
70 9% Tower Heist (2011) - Rated 09 Sep 2015
97 95% The Departed (2006) - Rated 09 Sep 2015
94 87% Full Metal Jacket (1987) - Rated 09 Sep 2015
85 50% School of Rock (2003) - Rated 09 Sep 2015
84 42% Blood Diamond (2006) - Rated 09 Sep 2015
95 90% Gladiator (2000) - Rated 09 Sep 2015
88 66% Bad Boys (1995) - Rated 09 Sep 2015
79 26% Iron Man 3 (2013) - Rated 09 Sep 2015
83 38% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 09 Sep 2015