cosanostraco

cosanostraco
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% You've Got Mail (1998) - Rated 19 Sep 2010
70 31% Superman Returns (2006) - Rated 19 Sep 2010
65 23% Blade II (2002) - Rated 19 Sep 2010
70 31% Journey to the Center of the Earth (2008) - Rated 19 Sep 2010
69 26% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 19 Sep 2010
99 97% Rain Man (1988) - Rated 19 Sep 2010
40 10% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 19 Sep 2010
90 72% The Pianist (2002) - Rated 19 Sep 2010
80 47% Back to the Future (1985) - Rated 19 Sep 2010
75 39% Back to the Future Part III (1990) - Rated 19 Sep 2010